Chortycia Biuro Podróży

Mobile Menu

Wybierz język

Nasi Konsultanci

Kursy średnie NBP
z dnia: 2021-01-15

W najbliższym czasie

Wybierz kierunek wycieczki:

Zobacz również:

Wycieczka do Wilna z Augustowa i Suwałk 1 dzień - WIL01

Litwa to przede wszystkim ładne widoki i wspaniałe zabytki Wilna. Wilno jest stolicą i zarazem największym i najpiękniejszym miastem Litwy, które można poznać podczas wycieczki do Wilna. Najstarsze wzmianki pochodzą z 1323 roku, za panowania Giedymina, który wzniósł zamek. Miasto zaczęło się rozwijać po zawarciu unii Litwy z Polską. Stare Miasto zajmuje obszar 255 ha i jest od 1994 r. wpisane na Światową Listę Dziedzictwa Kultury UNESCO. W trakcie jednodniowej wycieczki do Wilna proponujemy zwiedzanie Starego Miasta, spacer po cmentarzu na Rossie i widok na miasto z Góry Trzech Krzyży. Na wycieczki do Wilna wyjeżdżamy z Suwałk i Augustowa.

Trasa:

Augustów - Suwałki - Wilno – Suwałki - Augustów

Program wycieczki:

1. dzień – wyjazd z Augustowa - 5.30 i Suwałk - 6.00 do Wilna. Przyjazd do Wilna, zwiedzanie wileńskiej starówki: słynna Ostra Brama, Cerkiew Św. Ducha, Cerkiew Bazylianów, Plac Ratuszowy, Pałac Prezydencki, Uniwersytet, Kościół Miłosierdzia, Katedra, podziemia z królewskimi grobami, Muzeum Mickiewicza, baszta zamku Giedymina, najpiękniejszy na Litwie barokowy Kościół Piotra i Pawła. Czas wolny na starówce. Cmentarz na Rossie – serce Józefa Piłsudskiego i grób jego matki, panorama miasta z Góry Trzech Krzyży. 18.00 – wyjazd z Wilna do Polski, przyjazd w późnych godzinach wieczornych.


Program wycieczki do Wilna z Augustowa i Suwałk jest ramowy i poszczególne punkty programu mogą ulec zmianie lub przesunięciu.

Świadczenia wycieczki:

przejazd autokarem, opieka pilota, opieka polskojęzycznego przewodnika, bilety wstępu - podziemia, Muzeum Adama Mickiewicza, Uniwersytet, wieża Giedymina, ubezpieczenie turystyczne KL i NNW.

Terminy i ceny wycieczki:

Termin

Jeżeli chcesz zamówić wycieczkę kliknij w cenę wybranego terminu i miejsca odjazdu.

Przedsiębiorstwo Turystyczno-Transportowe Chortycia
Pl. Na Bramie 8, 37-700 Przemyśl
NIP 795-000-51-39, REGON-EKD 650023845-6023
ING Bank Śląski SA O/Przemyśl, Konto: 45 1050 1546 1000 0022 9095 1777
© PTT Chortycia
Wycieczki do Wilna Biuro Rachunkowe Przemyśl